Žinutes siųsti nemokamai – paprasta

Bendrauti geriausia yra internetu, kadangi čia yra sms nemokamai. Nemokami sms internete yra beveik visur, tiesiog kartais kaip kuriose pažinčių svetainėse yra taikomas narystės mokestis. Taip susipažįsta labai daug porų. Tik čia atsiranda didesnis noras komunikuoti su žmogumi ir gilintis į platesnę informaciją, kas jis būtent toks yra. Yra malonu turėti tokį žmogų, kaip amerikoje vadinamas “pen- friend”.

Tai internetinis draugas, jis visada beveik būna kitatautis, kad būtų įdomiau pasikalbėti ir panašiai. Dažniausiai tokie žmonės dalinasi savo įvykiais šalyje, pasakoja skirtingas tradicijas. Tokius žmones dažniausiai turi tokie žmonės, kurie yra prislėgti rutinos, arba tiesiog neranda kalbos su aplinkiniais žmonėmis, todėl šie ieško draugų internetinėse erdvėse. Žinoma, tai nėra blogai, kadangi laikui bėgant, visas pasaulis galbūt pamirš, slegenčius religinius klausimus, bei liberalias pažiūras, ir visi tapsime draugais.

Šią svajonę tikriausiai nori įgyvendinti labai daug šalių vadovų, kurių netenkina susiklosčiusi situacija visame pasaulyje. Liberalios pažiūros nuves mus į pražūtį. Mes neteksime moralės jausmo, atsiras dar daugiau žudynių. Vienas iš pačių blogiausių dalykų, kurie egzistuoja pasaulyje yra rasizmas. Ko niekada netoleruočiau, tai būtent jo. Norėčiau, kad mano vaikai, galėtų gyventi pasaulyje, kuriame vyrauja taika, tvarka ir teisingumas, kadangi to dabar, jau ir nebelabai galima pamatyti. Tačiau aš tikiu, o viltis visada miršta pati paskutinė.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *