Seksas ar tabu?

Daugelis tikrai jau žinote , kas yra tas seksas. Tačiau apibendrinamai galima pasakyti tiek : seksas – tai meilės saviraiškos būdas, dviejų žmonių sueitis, kuomet yra svarbūs abiejų partnerių norai bei saviraiškos būdai, kuomet yra svarbūs tiek vieno tiek ir kito partnerio norai, jų gerovė. Sekso metu yra atsižvelgiama kuo vienas partneris galėtu norėti iš kito, stengiamasi įgyvendinti visas slaptąsias fantazijas, o jei ne, pasiliekama tiesiog prie pradinio varianto ir jau šiek tiek atsibodusių standartų. Seksui atlikti turi būti būtinai du žmonės. Sekso rūšys : grupinis, oralinis, vaginalinis ir analinis.

Grupinio sekso metu dažniausiai būna trys ar keturi asmenys, kurie laužo standartus ,nes jiems jau yra pabode viskas kas buvo . Dažniausiai dalyvauja dvi merginos ir du vaikinai, arba du vaikinai ir viena mergina ir dar kitaip. Vienas vaikinas ir dvi merginos. Grupinio sekso metu visų asmenų galimybės yra lygiaverčios. Visi laukia to momento ,kada jie galės patirti tikrą orgazmą sekso metu.

Oralinis seksas – mylėjimosi forma, kuomet partneriai burna arba liežuviu stimuliuoja vienas kito lytinius organus. Dažnai oralinis seksas yra meilės žaismo dalis, tačiau jo metu galima pasiekti ir orgazmą. Kai kurioms poroms oralinis seksas yra kontracepcijos būdas, siekiant išvengti nėštumo, kadangi taip mylintis sėkla nepatenka į makštį. Ši sekso forma jaudina abudu partnerius ir sukelia didelį malonumą, kadangi liežuvis ir lūpos yra drėgni, švelnūs ir šilti. Dėl akivaizdžių priežasčių, praktikuojant oralinį seksą patartina tinkama kūno higiena.

Vaginalinis seksas – įprastinis sueities būdas, viena iš pačių dažniausių sekso rūšių (biologine prasme tai pagrindinis lytinių santykių būdas). Beveik visose kultūrose tai laikoma tikriausia sekso forma, kartais  kiti sueities būdai yra laikomi tabu.

Analinis seksas (dar vadinamas analine sueitimi) – viena iš seksualinio elgesio formų, kai sustandėjusia varpa įsiskverbiama į išangę. Ši sekso forma praktikuojama vyrų ir moterų, YPATINGAI homoseksualių, tiek heteroseksualių porų, kuomet abu partneriai yra tos pačios lyties ar dar kitaip. Įvairiose kultūrose analinio sekso priimtinumas skiriasi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *