Originali dovana JAI bet kokiai progai

Kiekvieną kartą ateinant kokiai nors šventei, sukam galvas ką padovanoti savo draugei, mamai, tetai, geriausiai draugei, žmonai, antrąjai pusei ir kitiems. Ne visiems kyla minčių ką galima padovanoti vien dėl to, kad per mažai pažįstam tą žmogų, kuriam ketinam dovanoti dovaną. Būtent šiame straispnyje pateiksiu kelis pvz ką galima padovanoti merginai, žmonai, draugei Valentino dienos. Žinoma šios originalios dovanos tinka ne tik Valentino dienai, jos tinka ir kitoms progoms. Arba bent tikiuosi šios mintys padės sugalvoti kokią kitą idėją dovanai.

Taigi, pirma mano idėja ką galima dovanoti merginai yra tokia dovana, kuri būtų susijusi su jos laisvalaikiu. Kaip pvz jeigu mergina daug sėdi prie kompiuterio tai galite padovanoti specialią šildyklę, kuri pasijungia per USB laidą į kompiuterį. Jeigu merginos laisvalaikis aktyvus, galite jai padovanoti tos sporto šakos atributiką ką ji mėgsta sportuoti arba kokią kitą aktyvesnę veiklą, kaip pvz laipiojimą medžiais, šokolado gaminimo pamoką ir pan. Jei mergina mėgsta dalyvauti renginiuose ir kituose kulturūniuose renginiuose, manau, neprašausite jeigu jai padovanosite bilietus į koncertą, teatrą ar kitą renginį.

Antra idėja ką galima padovanoti merginai tai yra dovana susijusi su jos pomėgiais. Jeigu ji mėgsta skaityti knygas, tikrai galite drąsiai jai dovanoti knygą (tik reiktų pradžiai išsiaiškinti kokio žanro knygas ji mėgsta skaityti).

Be to, paprasčiausiai merginai visada galite padovanoti papuošalų, mėgstamos parduotuvės dovanų čekį (taip turės proga pati išsirinkti ką sau nusipirkti ar ko jai reikia). Dabar labai populiarėja rankų darbo aksesuarai ar ekologiška kosmetika ir prekės, todėl jei mergina tuo žavisi, tai bus puiki dovana nuperkant jai kažką rankų darbo (arba jei mokate ir mėgstate galite patys pagaminti – bet manau tai reta, arba užsakyti, kad pagamintų konkrečiai dovaną Jūsų draugei, kuri būtų vienetinė). Jeigu mergina domisi tobulėjančiom technologijom, tai visada galite jai nupirktu kažką kas su tuo būtų susiję, kaip pvz: žingsniamatis, „Swypegear“ pirštinės.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *