Nemokami skelbimai

Neretas ryte sumanęs pasitikrinti elektroninį paštą turi sugaišti nemažai laiko, nes  būna priverstas trinti arba blokuoti vis dažniau mus pasiekiantį brukalą tokį kaip “nemokami skelbimai”, įvairiausi “nuolaidų kuponai” ir kt. “naujienos”. Ir ko tik juose nesiūloma. Nuolaidų kuponai  suteikia teisę už mažesnę nei įprastinė kainą pasinaudoti grožio paslaugomis, įsigyti aprangos, avalynės, aksesuarų, buitinių prekių nuo technikos iki baldų, išsinuomoti organizmo valymo prietaisų, ekstremalių pramogų adrenalino mėgėjams, apsilankymą įvairiose šalyse, ar vietiniuose restoranuose pasimėgaujant romantiška vakariene ir beagles kitų pasiūlymų. Vis tik šie nemokami skelbimai neretą sugundo pasinaudoti tais nuolaidų kuponais.

Apie e-prekybos privalumus jau daug kartų kalbėta, tačiau prieš ryžtantis naudotis tokio tipo paslaugomis, reikia žinoti, kad yra ir tam tikra rizika, kaip:  sumokėti pinigai dar negarantuoja, kad gausite įsigytą prekę, pirkimo metu gali būti pasisavinti ir neteisėtai panaudoti jūsų asmeniniai konfidencialūs duomenys, gali būti pristatyta prekė neatitinkanti nurodytosios, pardavėjas gali to nepripažinti ir nesutikti grąžinti pinigų.

Todėl reiktų visada paisyti saugumo reikalavimų, kaip patikrinti ar nuolaidų kuponais prekiaujanti internetinės parduotuvės svetainės adresas prasideda “https”.

Reiktų pasidomėti ir informacija apie pardavėją, kurią galima rasti įvairiuose įmonių kataloguose, klientų, pasinaudojusių pardavėjo paslaugomis atsiliepimais.

Prieš įsigyjant nuolaidų kuponus, reiktų pasidomėti ir pirkimo  – pardavimo sutarties sąlygomis, kurios paprastai skelbiamos pardavėjų svetainėse. Jose turėtų būti aiškiai ir vienareikšmiškai aprašyti visi pirkimo proceso žingsniai. Taip pat turi būti pateikta visa informacija apie pardavėjo rekvizitus, pagalbos telefonas, prekės ar paslaugos aprašas, kaina, pristatymo kaina, būdas, apmokėjimo būdai, prekės pristatymo terminas ir galimybė pirkėjui atsisakyti sutarties.

Svarbu žinoti, kokios valstybės teisiniai norminiai dokumentai reglamentuoja nuolaidų kuponus platinančio portalo veiklą, jei tai užsienio valstybė, svarbu išsiaiškinti ir galutinę prekės kainą, t.y. ar neteks mokėti muito mokesčių.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *