Moteriški VS vyriški sargiai

Tai, kad prezervatyvai yra pati patogiausia apsisaugojimo priemonė žino bene kiekvienas. Seksas yra nuostabus procesas, tad tinkamai apsisaugojus būsite tikras, kad Jums pavyks išvengti tiek neplanuoto nėštumo, tiek lytiškai plintančių ligų. Taip, sargiai tai pats geriausias pasirinkimas, o kodėl dažniausiai parodo akivaizdūs rezultatai, tokie kaip, paprastesnis pirkimas, mažesnė kaina ir nepalyginamas patogumas juos naudojant. Visiškai nestebina aktas, kad sargiai patys populiariausi iš visų apsisaugojimo priemonių. Įdomu tai, jog retas žino, kad yra nemažai prezervatyvų rūšių, kurie skiriasi ne tik dydžiu, tačiau tuo pačiu ir skoniu bei papildomomis funkcijomis. Nors šįkart mes norėtume aptarti tokius, kurie skirti ne tik vyrams, tačiau tuo pačiu ir moterims. Prezervatyvai moterims yra ne tokie populiarūs, tad visiškai nesieina faktas, jog apie juos žino daug mažiau žmonių.

Sargiai moterims yra įdedami į moters vidų, tad siekiantiems jais naudotis reikia specialisto pagalbos. Kai kurios moterys, kurios jais naudojasi tvirtina, kad po kiek laiko paprasčiausiai išmokstama tinkamai jais naudotis, tad nebereikia kreiptis į specialistus. Moteriški prezervatyvai dažniausiai pasirenkami todėl, kad nereikia būti nuolat jais pasirūpinus. Tinkamai įdėti jie puikiai funkcionuos iki kelių, o kartais net ir daugiau lytinių aktų. Taigi, jie panašiai veiks kaip ir kontraceptinės tabletės: nereikės rūpintis apsisaugojimo priemone, kai Jus bus užklupusi aistra. Kitu atveju, keisti tokioje vietoje esanti prezervatyvą po kelių lytinių aktų nėra taip jau ir patogu, nes gyvenant su partneriu, tai tie kartai labai jau dažni.

Paprasčiausiai įvertinkite ar moteriški sargiai yra geras pasirinkimas. Tai priklauso nuo individualios moters: kaip dažnai Jūs mylitės ir ar tai darote su pastoviu partneriu ar dažnai tenka patirti ir neplanuotų lytinių santykių. Pasirinkite tokį variantą, kuris labiausiai tiktų prie jūsų gyvenimo būdo.

Mylėkite, būkite mylimi ir fizine meilės išraiška dalinkitės su žmogumi, kurį mylite. Juk seksas turi būti tarp dviejų žmonių, kurie vienas kitą sau dovanoja. Tegul sargiai padeda Jums anksčiau nei nenorite susiplanuoti savo gyvenimo…

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *