Moterims

 

Nors tai nėra absoliuti naujovė tiek pasaulyje, tiek Lietuvoje, vis dėlto apie blaktstienų priauginimą pradėta kalbėti visai neseniai. O kaip profesionalią ir tikrai kokybišką paslaugą Lietuvos grožio salonai pradėjo teikti dar vėliau. Mūsų nuostabioms moterims ,
Blakstienu priauginimas

Blakstienas yra prisiauginusios tokios pasaulio įžymybės kaip Nicole Kidman, Star Jones, Paris Hilton, Lindsay Lohan, Gwen Stefani, Lucy Liu, Naomi Campbell, Liz Hurley ir čia yra išvardyta tik maža dalis jų. Ir visai nebūtina būti žvaigžde, kad galėtum džiaugtis ilgomis, riestomis ir gražiomis blakstienomis – dabar tai yra greita ir gan nebrangi procedūra. Tačiau ar čia tik bevertis mados reikalas, ar visgi blakstienų priauginime slypi kažkas gero ir naudingo?Priauginamos blakstienos yra pusiau permanentinės ir yra pagamintas iš sintetinio pluošto. Kiekviena nenatūrali blakstiena yra pridedama atitinkamai prie jūsų natūralios blakstienos (o ne kuokštais, kaip tai buvo įprasta anksčiau), prisitaikant prie jų išlenkimo ir pagal jų augimo ilgį. Visa procedūra trunka apie pusantros ar dvi valandas – gali būti ir trumpesnė, tačiau atliekant procedūrą profesionalo kabinete, jis visada užtruks ilgiau tam, kad darbas būtų atliktas preciziškai ir nenukentėtų kokybė. Viso priauginimo metu turėsite neatmerkti akių, nes klijų sudėtyje esantis eterinis preparatas garuodamas gali sukelti nepageidaujamą pojūtį, akių alerginę reakciją ir stiprų niežėjimą. Tačiau pati procedūra yra nei kiek neskausminga, todėl galima atsipalaiduoti ir kantriai išlaukti reikiamas valandas (tačiau tos, kurių akys jautrios, ar tos, kurios nešioja kontaktinius lęšius, gali jausti mažiau malonius pojūčius priauginimo metu).

Vienai akiai reikia priauginti maždaug 30-80 atskirų blakstienų. Blakstienų ilgis, tankumas ir storis yra parenkami pagal kiekvienos moters pageidavimus. Juolab, kad ne kiekvienai tinka labai riestos, nežmoniškai ilgos ir ypač tankios blakstienos. Juk nesinori, kad aplinkiniai manytų, kad jūsų blakstienos yra tiesiog priklijuotos, tad specialistas parinks tokias, su kuriomis niekas net nedrįs įtarti, kad jos nenatūralios.Dauguma moterų renkasi juodas blakstienas, tačiau taip pat galima rinktis rudas, raudonas, žalias ir violetines. Spalvotos labiausiai tinka kokiai nors specialiai progai, ypač, jei tik dalis blakstienų yra kitos spalvos, tačiau rudos spalvos blakstienas galima rinktis ir kasdienai.

Reikia pastebėti, jog dažniausiai priauginimo proceso metu yra naudojamos sintetinio audinio blakstienos, tačiau yra galimybė prisiauginti natūralaus plauko blakstienas, kurios yra išgaunamos iš audinės kailio. Jos daug labiau primena natūralias blakstienas pagal savo struktūrą, todėl ir atrodo daug natūraliau ir efektingiau, be to, kadangi tai yra natūralus plaukas, jis mažiau velsis ir ilgiau išliks gyvybingas ir nepakitęs. Visgi dažniausiai yra naudojamos iš specialių sintetinių mikropoliesterinių pluoštų (dažniausiai nailono pagrindu) pagamintos blakstienos, kurios taip pat yra identiškos natūraliam žmogaus plaukui, tačiau yra daug pigesnės.

Jeigu tinkamai prižiūrėsite ir rūpinsitės priaugintomis blakstienomis, jos išsilaikys gana ilgą laiką. Įprastai natūrali žmogaus blakstiena iškrenta kas 60-90 dienų ir iš karto išauga nauja. Todėl turėsite maždaug kas dvi tris savaites reguliariai lankytis pas savo kosmetologą, kuris atliks blakstienų korekciją, tiksliau, ant naujai išaugusios blakstienos priaugins sintetinę. Tačiau reikėtų paminėti, jog apsilankymų skaičius įvairuoja priklausomai nuo kiekvienos moters blakstienų augimo ciklo ir, be abejo, priežiūros, tad apsilankymų skaičius gali suretėti iki karto per tris mėnesius. Tinkamai jas prižiūrint, jos gali išsilaikyti ilgiau nei metus.Priaugintos blakstienos yra lengvos, minkštos, patogios ir atrodo labai natūraliai. Jos suteiks daugiau ilgio ir storio jūsų nuosavoms blakstienoms, bus daug riestesnės ir gražesnės. Rezultatas tikrai stulbinantis – žymiai storesnės, ilgesnės, tankesnės blakstienos, suteikiančios jūsų žvilgsniui skvarbumo, išraiškingumo, atveriančios ir optiškai didinančios akis, todėl kiekvieną kartą išėjusios iš dušo, po maudynių jūroje ar baseine atrodysite puikiai. Mūsų nuostabioms moterims , blakstienu priauginimo kursai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *