Mes galim…

Gyvenime , juk visi esame priklausomi , todėl privalome ieškoti būdų, kada norime tos laisvės , kada galime daugiau pagalvoti apie didesnes galimybes , juk patįs suprantame , kad darbas ir šeima dažnai atima didesnę gyvenimo dalį , todėl norint karjeros ar didesnių vadinamų galimybių turime pasistengti surasti, tai ko ieškome. Juk visada yra vadinamos ieškojimo sistemos , kur grybautojai remiasi tam tikra patirtimi norėdami surasti baravykus , o žuvautojai gamtos chronologija, kuri padeda pasiekti norimą tikslą. Neturim teisės laikyti pykti žmonėms, kurie manipuliuoja kitus savo išvaizda, juk žinome , kad karjerą dažnai padaroma trimis pagrindiniais būdais , tai pirmiausia pradedame nuo išsilavinimo , patirties, rekomendacijų, bei atsiduriant link savęs pardavimo , jeigu žmogus negali susimokėti už darbo vietą ar turėti iš šalies rekomendaciją , tuomet privalo  save parduoti arba žaisti negarbingais žaidimais . Norėdami būti pastovus pirmiausia turime sau atsakyti, kokie patįs norime save mylėti , nes nuo to atsispindi mūsų vadinamas vidinis balsas , bei nuotaikos atmosfera, energija , nusiteikimas, kuris nori ar ne , bet pritraukia , tai ko patįs reikalaujame. Išvaizda ir mūsų vidaus pasaulis turi aidą. Pamenu animacijos istorija, kada bėga zuikis miške ir pribėgęs prie tvenkinio pasižiūri į atspindi, tuomet mato savo liūdesį ir išsigąsta , bei pradeda bėgti , kol sutinka meška , kuri užduoda klausymą ir patarią, kad reikia atsakyti teigiamai , tad zuikis įsitikino , jog atspindįs turi efektą. Kodėl sakoma, kad norėdami būti mylimi , tai pirmiausia pradėkime nuo savęs ,galbūt dėl to, kad maža gėlė neparodys savo žiedo , kai negaus meilės ir tuomet dėmesio nesulauks, kadangi mokslininkų yra įrodyta , jog gėlės jaučia net žmogaus biolaukus, o kai mes esame savo viduje susitvarkę gyvenimą , tuomet skleidžiame lyg radijo bangos tą vadinamą biolauką , kur norėdami komunikuoti pajaučiame energiją. Ar nepastebėjome , kad gatvėje eidami kartais jaučiame iš nugaros , kad kažkas stebi , tuomet jaučiasi kito žmogaus energijos laukas , net galima pagal energetiką nustatyti tam tikrus charakterio bruožus , kurie mums parodo iki kokios ribos reikalingas bendravimas . Niekada netikėjau , kad vyrai nebūdami gėjais atlieka savo pasitenkinimą tarpusavyje dėl įvairiausių dalykų ir gyvenimo sumetimų , kada pirmiausiai gydosi nuo prostatos ir kada reikalingas vienas kito pasitikėjimas , kai siekiamas brangus tikslas, juk pastebėjome , kad psichologinis santykis padeda mums atpažinti ir identifikuoti melagį, nes nenorime patekti į duobę , kada yra pasitikėjimas, investicijos.

Galima žmogų susargdinti įvairiais dalykais , kadangi tai ne metalas , o gyvas organizmas , todėl svarbiausia mokėti apsisaugoti ir žinoti , kai yra santykis , kuris paremtas pasitikėjimu nebūtų greitai nuvertintas . Sunkiausias draugystes išgyvename paauglystės laikotarpyje , nes santykis kartais būna paremtais fantazijos ar išsigalvojimais, kada mano realusis aš pradeda prieštarauti prieš idealujį aš. Tačiau sudėtingiausia , kad santykis paistomas ant pagrindo , kuris vėliau greitai nuvertinamas, todėl privalome žinoti , kodėl pasirenkame ir kuo imponuojame kitus , nes priešingu atveju galime neapsisaugoti nuo staigių pasikeitimų ,kai pavyzdžiui dedamos investicijos dėl garbingo tikslo ir naudos , bet staiga kažkas nutraukia žaidimą , tuomet turime suprasti , jog vėliau nekartotume tų pačių klaidų.  Kada yra investuojamas laikas ir energija , bei visi kiti resursai , kurie įmanomi , tuomet labai sunku atsigauti po vadinamo trauminio lietaus , kuris išmuša iš normalaus gyvenimo ir dažniausia žmonės ieško pasirėmimo ar palaikymo formos, kuri nėra naudinga . Aš žinau , kad pasirenku ledus , nes jie man gražus ir skanus, o kitas galbūt pasirenka , nes yra suviliotas tikėjimu , bet ne žinojimu ir tuomet jam gėda pripažinti kad kvailai pasielgė , nes nenori savęs menkinti , bet stengiasi atmušti nuo savęs klaidingą tikėjimą , o jeigu mes tarkime bendrai kažko siekiame nevalgydami ledus , tai labai sudėtinga, kai žmogus aklai būna pasinėręs arba tiesiog imponuojamas tam tikrų veiksmų , kurie traukia , tada begalio sunku pasiaiškinti , kai yra tarpusavio brangus ryšis.

Net patįs garbingiausi pareitų laikų filosofai tvirtintų , kad tikroji meilė atsveria tarp vyrų . Įsivaizduokime , kad mums reikės kariauti, todėl norėdami pažinti savo fronto dalyvį , kuris mums tampa partneriu turime užuosti kitaip suvirškinti , kiek žmogus tikras savo kalbėjimu ir tikėjimu ar nebus tokios vietos, kur žmogus užmirš savo pareigą, gal tiesiog bus išdavikas , o kada yra tarpusavio santykis , kuris paremtas netradicinių pažiūrų padeda sk anuoti žmogaus kūno ir minties psichologija , nes tada mes jaučiame kiek galima pasitikėti.

Taigi, pradedant savęs pasitikėjimų ir baigiant dar banalesnių pavyzdžiu , kuris taip pat mums užtarnauja naudą, pagal savo vardą, garantiją, bei gaminio kokybę , kur daugiau pažindinama tik per patį laiką, kuris leidžia mums draugauti , bei pasitikėti siekiant investicijos sugrįžimo.

Turbūt daugelis pastebėjome , jog buityje mes irgi pasirenkame , tai kas mums patikima , kur galime net savo valia ir norais reguliuoti , tad duijiniai katilai mums ekonomiški ir padedantis daugiau žiūrėti į perspektyvas , kur ekonominis sprendimas atneša didesnes santaupas ir galimybes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *