Kas yra SEO?

Žodžių junginio  anglų kalboje S- search E- engine O –optimization santrumpa SEO lietuvių kalboje reikštų  internetinių svetainių optimizavimas paieškos sistemoms. Kad būtų aiškiau, žodis “optimizavimas” galėtų būti pakeičiamas žodžiais “pritaikymas” ar “adaptavimas”.   Kam tai daroma?

Daroma tam, kad potencialus klientas ieškodamas produkto, kurį parduodate jūs, įvedęs labiausiai produktą apibūdinantį raktinį žodį ar jų junginį paieškos sistemos laukelyje patektų į puslapį, kurio viršutinėse pozicijose  rastų jūsų internetinės svetainės nuorodą ir joje apsilankytų. Kas gali tai atlikti? Geriausiai tai atliks SEO paslaugos teikėjai.

Atlikta nemažai tyrimų analizuojant klientų įpročius ieškant informacijos internete ir nustatyta, kad dauguma iš jų niekada neatverčia antrojo paieškos sistemos  puslapio. Taigi galima daryti išvadą, kad jei jūsų svetainė nepozicionuojama pirmajame puslapyje, daugeliui minėtų potencialių klientų jūs neegzistuojate. Jūsų svetaunė nesulaukia lankytojų tiek kiek galėtų padidinusi savo reitingus, o jūsų potencialūs klientai perka produktus pas jūsų konkurentus, kurie žino kas yra SEO ir skiria tam investicijas. Ar jūsų padėtis tokia beviltiška? Ne, jei jūs į pagalbą pasitelksite SEO paslaugos specialistus.

Kad būtų atliktas jūsų svetainės optimizavimas paieškos sistemoms, reikės išanalizuoti ne tik jūsų svetainės esamą padėtį, bet atlikti tyrimus ir pagal kokius raktinius žodžius jūsų potencialūs klientai patenka pas konkurentus, esančius pirmuosiuose paieškos sistemos puslapiuose, sudaryti optimizavimo planą ir kantriai laukti kelis mėnesius, kol jūsų svetainė pasieks aukštus reitingus paieškos sistemose, o su tuo ir padidėjusius jūsų pardavimus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *