Kaip susikrauti lagaminą?

Dažniausiai http://pigusskrydis.lt turi vieną trūkumą: su savimi galima turėti tik rankinė bagažą. Vis dėlto, nepriklausomai nuo skrydžių kainos, be lagamino vis tiek neišsiversite. Tad jūsų dėmesiui – keletas patarimų, praversiančių tuomet, kai reikia susikrauti lagaminą.

Likus kelioms dienoms iki lemtingos keliones dienos gerai apsvarstykite, kurių daiktų jums iš tikrųjų prireiks ir susidarykite būtinų daiktų sąrašą – tai padės jums nepasimesti kraunant lagaminą.

Vienas svarbiausių dalykų – dokumentai. Būtų idealu, jei  pasidarytumėte visų dokumentų (kuriuos vežatės į kelionę) kopijas ir juos įsidėtumėte į bagažą. Geriausia bus jei dokumento originalai bus kartu su jumis rankiniame bagaže, o jų kopijos – lagamine. Tiek dokumentų originalus, tiek jų kopijas sudėkite į specialius aplankus, kurie apsaugos dokumentus nuo aplinkos poveikio.

Pasidomėkite orų prognozėmis – sužinokite, kokie orai yra šalyje į kurią ruošiatės vykti. Sužinoję orų prognozes, lengviau apsispręsite kokius rūbus pasiimti su savimi.

Na,  o pabaigai – dar vienas svarbus pastebėjimas. Lagamino krovimo metu atminkite ir kokie yra saugumo reikalavimai – pasitikrinkite kokių daiktų negalima turėti su savimi rankiniame bagaže. Baigę krauti lagaminą nepamirškite jo pasverti. Bus puiku, jei lagaminas neviršys svorio (dažniausiai bagažo, kurį galima vežtis su savimi, svoris siekia 25 kg). Jei pasvėrę lagaminą matysite, kad svoris yra viršijimas – pergalvokite, ar tikrai visi daiktai yra jums reikalingi.

Pasinaudoję šiais patarimais, greitai ir paprastai sukrausite lagaminą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *