Kaip pokeris žaidžia su žmonėmis

Kiekvienas laisvus vakarus praleidžia vis kitaip. Daugelis tautiečių mielai vakarais žaidžia pokerį, kuris yra ne tik smagi laisvalaikio forma, bet ir tam tikras mokslas, kuris padeda tobulėti, mankštinti savo smegenis, skatinti galvojimą. Pokeris yra labai populiarus žaidimas visame pasaulyje, galbūt todėl labai paplitęs namuose jis įvardijamas kaip vienas populiariausių kortų pramogų. Ir tiesa, žodis žaidimas labai klaidingas, nes tai toli gražu ne vaikams skirta veikla. Norite sužinoti daugiau? Keliaujame.

daro pokeris?

65 milijonai amerikiečių reguliariai žaidžia pokerį, o kai kuriuose universitetuose naudojantis pokerio matematinėmis sistemomis skatinama studentus galvoti. Žinoma, lengviau išmokstama tas, kas yra malonu. Pokeris Lietuvoje taip pat toli gražu nėra naujiena, o vis daugiau žmonių nepriklausomai nuo amžiaus renkasi jį ne tik dėl pramogos, bet ir proto lavinimo. Galite žaisti Sudoku arba spręsti kryžiažodžius, bet šis kortų žaidimas dar ir vienija to pačio mąstymo asmenis. Štai, laukinių vakarų laikais pokerio lošimas galėjo kainuoti gyvybę: nesvarbu ar sukčiavai, ar pralošei sąžiningai, tai buvo gan jautrus žaidimas, tad jei ne pergalė – tuomet mirtis. Pokeris įvairiausiomis legendomis apipintas kortų žaidimas, kuris akcentuoja kaip labai greitai galima pralošti milžiniškas pinigų sumas. Daugelis sako, jog jei asmuo nuolat rašytų ir pergales, ir pralaimėjimus pastebėtų jog sėdi minuse. Paprasčiausiai joks save gerbiantis lošikas neįvardins kiek pralošė. Tiesiog prabrėš, kokias sumas pokeris jam atnešė.

Pažaiskim!

XIX a pradžioje pokeris buvo vadinamas, kaip sukčiavimo žaidimas su potekste, jog laimi tik tie kurie moka suktis. Šiais laikais į sukčiavimą žiūrima labai jautriai, tad vertėtų geriau to net nebandyti. Net namuose žaidžiamas žaidimas gali sukelti pykčius. Namuose įprastą pokerio žaidimą galite paįvairinti bent minimaliomis pinigų sumomis arba pasimėgauti ekstremalaus pokerio žaidimu. Šio žaidimo tikslas lošti ekstremaliose vietose, tarkim naktį įsibrovus į apleistą pastatą ar panašiai. To nerekomenduojame, bet iš didelio noro juk viskas yra įmanoma.

Pokeris tolygiai turi ir pliusų, ir minusų. Vienaip ar kitaip šis žaidimas turbūt pats populiariausias pasaulyje ir panašu, jog greitai jo populiarumas nežada nublankti. Norite sužinoti, kodėl jis toks ypatingas? Pabandykite!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *